MÍSTA KONÁNÍ

MÍSTA KONÁNÍ

Divadlo U Hasičů
Římská 45, Praha 2
Bývalé divadlo S + H se nachází v sousedství Vinohradského divadla. Svým repertoárem a hereckými osobnostmi konkuruje všem známým kamenným divadlům v Praze. Divadlu U Hasičů nabízí 342 míst ve 14ti řadách, kde je dobrý kontakt s jevištěm, má bezbariérový přístup. Dále divadlo nabízí posezení v Divadelní kavárně, kde se realizují výstavy s pravidelnou měsíční obměnou.
www.divadlouhasicu.net

Klub Joe
Revoluční 1, Praha 1, vchod z pasáže Kotva
Zábava v centru města. Náš hudební klub Vám nabízí zábavu i občerstvení. Těšit se můžete na bohaté hudební programy, karaoke s živou hudbou, míchané nápoje, alkoholické i neakoholické nápoje, burgery, křidélka či jiné dobroty. Naším největším lákadlem je otevírací střecha!
www.klubjoe.cz

České muzeum hudby
Klimentská 2, Praha 1
České muzeum hudby najdete v bývalém barokním kostele sv. Máří Magdaleny na Malé Straně, postaveném v sedmnáctém století podle projektu Francesca Carattiho. Kostel byl poté, co byl roku 1783 zrušen Dominikánský klášter, několikrát přestavován. Sloužil mj. jako pošta, četnická kasárna či archiv.
www

Divadlo La Fabrika
Komunardů 30, Praha 7
La Fabrika je kulturní  centrum v pražských Holešovicích. Již od počátku byla  koncipována jako víceúčelový prostor, vhodný pro vznik a prezentaci audiovizuálních projektů,  divadleních a tanečních forem vyžadujích netradiční prostorové řešení, multimediální expozice, performance, přednášky, workshopy, ale i společenská setkání, výstavy, koncerty i divadelní představení klasického typu.
Komplex vznikl propojením, přestavbou a dostavbou několika továrních objektů z počátku dvacátého století, umístěných mezi ulicemi Dělnická, Komunardů a Přístavní, podle návrhů ateliéru KAVA. Industriální původ propůjčil La Fabrice zvláštní půvab a originalitu.
www.lafabrika.cz

Retro Music Hall
Francouzská 4, Praha 2
Retro Music Hall, nacházející se nedaleko náměstí Míru, je jeden z nejnavštěvovanějších tanečních klubů v Praze. Disponuje multifunkčním prostorem o celkové rozloze jedenácti set metrů čtverečních, které jsou přizpůsobitelné k potřebě koncertů, tanečních párty ale i jiných akcí.
www.retropraha.cz

La Casa Blů
Kozí 15, Praha 1
Byla založena roku 1996 chilským Pražákem a současným většinovým majitelem Jorgem Zúňigou Pavlovem a jeho tehdejším společníkem Pepem Peňou Britem je jedinečné místo v Praze. Je to malá oáza, kde se střetávají rozličné kultury, jazyky a myšlenky, doprovázeny vřelou péčí obsluhy a tím zvláštním kouzlem Latinské Ameriky. Přijď k nám a staň se součástí této ojedinělé atmosféry, kde byl natočen kultovní film Samotáři.

Galerie Julio Cortazar
Julio Cortázar byl argentinský spisovatel a přední představitel fantastického realismu po stopách Jorge Luise Borgese.Jeho slavné dílo „Nebe Peklo Ráj“ patří k nejčtenějším románům na světe. Každá jeho povídka obsahuje jeho smysl pro obrazotvornost a tím je inspirací nejen pro četbu a psaní ale i pro svět obrazu. Jestli se každý večer vyvine v příběh pohody s kamarády, pak náš cíl je splněn. La Casa Blů je svým způsobem fantastická a zároveň reálná, protože přesahuje hranice prostřednosti a hledá jinakosti cestu k Vám.
www.lacasablu.cz

La Bodega Flamenca
Šmeralova 5, Praha 7,
Retro španělský tapas bar s kouzelnou atmosférou, bohatou nabídkou teplých i studených tapas, španělských vín a celoročně podávanou sangrií.
www.labodega.cz

studio ITAKA
Korunní 35, Praha 2
Multifunkční prostor nedaleko náměstí Míru se třemi sály, jazykovou učebnou a příjemnou kavárnou. Pravidelně se zde pořádají taneční workshopy, semináře, jazykové kurzy nebo malé oslavy. Sály jsou vybaveny potřebnou technikou, kavárna dataprojektorem.
www.studioitaka.cz

studio Element
Opletalova 27, Praha 1
V příjemném prostředí v centru Prahy nabízíme k pronájmu moderně zrekonstruované taneční studio se zrcadlovým sálem vhodné na veškeré taneční a pohybové aktivity pro děti i pro dospělé. Studio je vybaveno prostornou šatnou, kavárenským posezením ve vstupní hale, dvěma toaletami se sprchou, kuchyní a dětským koutkem. Sál je možné upravit pro přednášky, školení, promítání nebo hudebně-taneční prezentace. K dispozici je sezení pro 40 osob, projektor a plátno.

www.studio-element.cz

academia Flamenkeria
Veletržní 61, Praha 7
Taneční škola Flamenkeria nabízí v Praze studium flamenka se španělskými lektory a vítá studenty všech úrovní pokročilosti – od absolutních začátečníků až po profesionály, kteří vystupují na veřejné scéně.
www.flamenkeria.cz

HISTORIE


MÍSTA KONÁNÍ


 FOTO A VIDEO