WS 2021: Andrés de Jerez – flamenkový zpěv pro flamenc@s

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NÍŽE NA STRÁNCE:

Rádi bychom vás pozvali na workshop flamenkového zpěvu.

Během festivalu mají flamenkoví zpěváci, tanečnice a muzikanti možnost zúčastnit se masterclass s legendou jerezského zpěvu – Andrésem de Jerez. Vybranými styly jsou “soleá” a “fandangos”. Pomocí intuitivní a přirozené výukové metody vám Andrés pomůže najít najít váš flamencový hlas napříč základními styly. Andres de Jerez je uznávaný učitel, který v každém studentovi hledá jeho vlastní emoce a sílu. Každý účastník dostane zpěvníček se zpívaným repertoárem.

Pojďte s námi objevovat flamenco jondo – odvážně a vášnivě!

Kurz bude s kytarovým doprovodem.
Každý účastník dostane zpěvníček se zpívaným repertoárem. 

Andrés de Jerez
Andrés de Jerez, foto©Miguel Ángel González
Andrés de Jerez je jedním ze zapálených ochránců pravého flamenkového zpěvu. Starobylost a anarchie v jeho zpěvu soustředí svou sílu na emoce, sílu a čistotu. Jména flamenkových klanů jako Chalao, Rubichi a Agujeta se v jeho repertoáru a stylu objevují zcela jasně. Tonás, siguiriyas, fandangos a soleares jsou styly, kterými nepřestává oslňovat publikum. 
Andrés vám pomůže objevit typickou atmosféru jerezského stylu zpěvu (město Jerez de la Frontera je vedle Sevilly a Granady jednou z kolébek flamenka). Přijďte a nechte se unést charismatickým Andrésovým hlasem a unikátním jerezským stylem zpěvu, a to vše s dobrou náladou a úsměvem. 


VIDEO:
ZÁKLADNÍ INFORMACE:
Kurz: úvod do flamenkového zpěvu pro všechny
Úroveň: smíšená 
Místo: studio ITAKA 
Cena: 1.700 CZK 

ROZVRH:
Pátek: 26.11. 2021 / 17:45 – 19:15 
Sobota: 27.11. 2021 / 15:45 – 17:15 * Povinná položka