Pol Vaquero

 

DAROVAT: nákup vstupenek možný od 9/7 do 15/7
Finance vybrané za jednotlivé koncerty budou poslány do Španělska souboru Pola Vaquera a rozděleny mezi účinkující, kteří vystupují na nahrávkách a neviditelným lidem v pozadí každého představení. Moc děkujeme za projev vaší solidarity!

 

PŘEDSTAVENÍ “ANTOJO”

 

UMĚLECKÉ OBSAZENÍ
Tanec: Mónica Fernández
Tanec: Pol Vaquero
Tanec: David García, Jonathan Miró, Jesús Carmona
Zpěv: Pepe Luis Carmona, Miguel Ortega
Kytara: David Cerreduela, Enrique Bermúdez
Piano: Pedro Ojesto
Violonchelo: Lito Iglesias
Perkuse: Bandolero

—————————————-

Umělecká režie: Mónica Fernández
Choreografie: Mónica Fernández a Pol Vaquero
Hudební režie: Pedro Ojesto a David Cerreduela
Původní muzika: David Cerreduela
Lightdesign: Oscar de los Reyes 
Zvuk: Raúl Guerra

POL VAQUERO
Tanečník Pol Vaquero pochází z Córdoby. Svoje taneční studie začal na Konzervatoři v Kordobě ve svých 10 letech. Profesionálně začal tancovat už v 16 letech vedle slavného tanečníka Antonia Canalese v představení „Torero“. Mezi nejvýznamější představení, ve kterých působil se řadí “Torero”, “Gitano”, “Minotaur”. Také hostoval na koncertech kytaristy Vicenta Amiga. Byl sólistou Národního baletu Španělska v představení “Grito” a také spolupracoval se souborem Joaquína Grila. Dalším představením, ve kterém hostoval jako solový tanečník, bylo “De Amore” od Mauricia Sotelo. Dále pak spolupracoval s Antoniem Canalesem a Juanem de Juan na představení “Chanson Flamenca”. 

Jako tanečník se objevil i ve videoklipu Alejandra Sanz “Corazón Partio”.

V nedávné době se představil v díle „Trianero“ na Bienále v Seville a mezi jeho úspešné projekty patří i další představení „21 Pasos“.