MÍSTA KONÁNÍ

MÍSTA KONÁNÍ

Divadlo U Hasičů
Římská 45, Praha 2
Bývalé divadlo S + H se nachází v sousedství Vinohradského divadla. Svým repertoárem a hereckými osobnostmi konkuruje všem známým kamenným divadlům v Praze. Divadlu U Hasičů nabízí 342 míst ve 14ti řadách, kde je dobrý kontakt s jevištěm, má bezbariérový přístup. Dále divadlo nabízí posezení v Divadelní kavárně, kde se realizují výstavy s pravidelnou měsíční obměnou.
www.divadlouhasicu.net

Divadlo La Fabrika
Komunardů 30, Praha 7
La Fabrika je kulturní  centrum v pražských Holešovicích. Již od počátku byla  koncipována jako víceúčelový prostor, vhodný pro vznik a prezentaci audiovizuálních projektů,  divadleních a tanečních forem vyžadujích netradiční prostorové řešení, multimediální expozice, performance, přednášky, workshopy, ale i společenská setkání, výstavy, koncerty i divadelní představení klasického typu.
Komplex vznikl propojením, přestavbou a dostavbou několika továrních objektů z počátku dvacátého století, umístěných mezi ulicemi Dělnická, Komunardů a Přístavní, podle návrhů ateliéru KAVA. Industriální původ propůjčil La Fabrice zvláštní půvab a originalitu.
www.lafabrika.cz

Retro Music Hall
Francouzská 4, Praha 2
Retro Music Hall, nacházející se nedaleko náměstí Míru, je jeden z nejnavštěvovanějších tanečních klubů v Praze. Disponuje multifunkčním prostorem o celkové rozloze jedenácti set metrů čtverečních, které jsou přizpůsobitelné k potřebě koncertů, tanečních párty ale i jiných akcí.
www.retropraha.cz

La Casa Blů
Kozí 15, Praha 1
Byla založena roku 1996 chilským Pražákem a současným většinovým majitelem Jorgem Zúňigou Pavlovem a jeho tehdejším společníkem Pepem Peňou Britem je jedinečné místo v Praze. Je to malá oáza, kde se střetávají rozličné kultury, jazyky a myšlenky, doprovázeny vřelou péčí obsluhy a tím zvláštním kouzlem Latinské Ameriky. Přijď k nám a staň se součástí této ojedinělé atmosféry, kde byl natočen kultovní film Samotáři.

Galerie Julio Cortazar
Julio Cortázar byl argentinský spisovatel a přední představitel fantastického realismu po stopách Jorge Luise Borgese.Jeho slavné dílo „Nebe Peklo Ráj“ patří k nejčtenějším románům na světe. Každá jeho povídka obsahuje jeho smysl pro obrazotvornost a tím je inspirací nejen pro četbu a psaní ale i pro svět obrazu. Jestli se každý večer vyvine v příběh pohody s kamarády, pak náš cíl je splněn. La Casa Blů je svým způsobem fantastická a zároveň reálná, protože přesahuje hranice prostřednosti a hledá jinakosti cestu k Vám.
www.lacasablu.cz

La Bodega Flamenca
Šmeralova 5, Praha 7,
Retro španělský tapas bar s kouzelnou atmosférou, bohatou nabídkou teplých i studených tapas, španělských vín a celoročně podávanou sangrií.
www.labodega.cz

studio ITAKA
Korunní 35, Praha 2
Multifunkční prostor nedaleko náměstí Míru se třemi sály, jazykovou učebnou a příjemnou kavárnou. Pravidelně se zde pořádají taneční workshopy, semináře, jazykové kurzy nebo malé oslavy. Sály jsou vybaveny potřebnou technikou, kavárna dataprojektorem.
www.studioitaka.cz

studio Element
Opletalova 27, Praha 1
V příjemném prostředí v centru Prahy nabízíme k pronájmu moderně zrekonstruované taneční studio se zrcadlovým sálem vhodné na veškeré taneční a pohybové aktivity pro děti i pro dospělé. Studio je vybaveno prostornou šatnou, kavárenským posezením ve vstupní hale, dvěma toaletami se sprchou, kuchyní a dětským koutkem. Sál je možné upravit pro přednášky, školení, promítání nebo hudebně-taneční prezentace. K dispozici je sezení pro 40 osob, projektor a plátno.

www.studio-element.cz

academia Flamenkeria
Veletržní 61, Praha 7
Taneční škola Flamenkeria nabízí v Praze studium flamenka se španělskými lektory a vítá studenty všech úrovní pokročilosti – od absolutních začátečníků až po profesionály, kteří vystupují na veřejné scéně.
www.flamenkeria.cz

 

 

 

HISTORIE


MÍSTA KONÁNÍ


 FOTO A VIDEO